Masz pytanie do ortodonty?

Bez względu na to, czy potrzebujesz konsultacji ortodontycznej, chcesz założyć aparat czy po prostu masz kilka pytań na temat leczenia – pierwszy krokiem, jaki możesz uczynić, jest umówienie się na konsultację. Możesz to zrobić online na naszej stronie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą jak najszybciej. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin wizyty oraz odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Ortodonta w Katowicach i Bydgoszczy zaprasza na konsultację w Dentim Clinic. Umów się!

My też nie lubimy spamu
Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Doświadczony ortodonta Katowice

Nasza Klinika od wielu lat dumnie pomaga Pacjentom z całego kraju i z zagranicy. Oprócz świadczenia usług ortodontycznych, wspieramy również edukację wśród Pacjentów. Uważamy, że każdy powinien mieć dostęp do wiedzy, aby na tej podstawie dokonać potem wyboru właściwego ortodonty. Dlatego też chętnie poświęcamy swój czas angażując się w akcje takie jak ta strona poradnikowa, pisząc własnego bloga dedykowanego stomatologii czy też organizując Otwarte Dni Ortodoncji, które odbywają się regularnie w naszej klinice.

Niewątpliwym atutem Dentim Clinic jest kompleksowa dostępność usług oraz nowoczesnych technologii z całego świata. W jednym miejscu zebraliśmy gabinet stomatologiczny oraz centrum diagnostyczne. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą liczyć na minimalną ilość niezbędnych wizyt, zarówno podczas przeprowadzenia diagnozy, jak i w trakcie samego leczenia.

Oprócz ortodoncji nasza Klinika oferuje również kompleksowe leczenie z innych dziedzin stomatologii, m.in. implanty zębów z dożywotnią gwarancją, leczenie kanałowe pod mikroskopem, nowoczesne protezy na implantach, licówki, mosty oraz korony zębów czy też profesjonalne czyszczenie zębów i higienizację.

Nasz gabinet na Dębowych Tarasach jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w sobotę od 9:00 do 15:00, a gabinet w Silesia City Center jest do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu w godzinach 10:00 - 21.00.

Nasz gabinet w Bydgoszczy otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00.

Adres

Dentim Clinic Katowice
ul. Baildona 12/3
Dębowe Tarasy
40-115 Katowice

Dentim Clinic Katowice
ul. Chorzowska 107
Silesia City Center
40-101 Katowice

Dentim Clinic Katowice
ul. Marie Składowskiej-Curie 33
85-094 Bydgoszcz

Kontakt

e-mail: biuro@dentim.pl
tel.: 32 206 88 00

Zapraszamy w godzinach:

Dentim Clinic
Dębowe Tarasy
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 15:00

Dentim Clinic
Silesia City Center
Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek 10:00 – 22:00
Sobota 10:00-21:00

Dentim Clinic
Bydgoszcz
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00