Kilka słów o naszej Klinice

Zanim zdecydujesz się na wizytę u ortodonty, zapewne chciałbyś się czegoś o nim dowiedzieć. Przekonaj się, z kim będziesz mieć okazję się spotkać w gabinecie ortodontycznym Dentim Clinic.

Klinika ortodoncji zatrudnia doświadczonych ortodontów, którzy podczas wielu lat swojej pracy założyli tysiące aparatów ortodontycznych i przywrócili uśmiech licznym Pacjentom. Stosujemy różnorodne metody dostępne na rynku. Wykorzystujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, m.in.: aparaty tradycyjne, samoligaturujące, nakładkowe, ruchome. Wprowadziliśmy także nowoczesny system Insignia, który umożliwia cyfrowe zaplanowanie procesu leczenia. Współpracujemy z uznanymi, światowymi markami, takimi jak Damon czy Invisalign.

Kto pomoże Ci osiągnąć wymarzony uśmiech?

Lek. dent. Katarzyna Łukasik-Fąferko

Ukończyła studia w 2003 roku. Następnie odbyła staż podyplomowy, m.in. na Katedrze Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie zainteresowała się tą dziedziną stomatologii. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń ortodontycznych.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics. Stosuje nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów.

Katarzyna Łukasik-Fąferko

Certyfikaty


Kamil Stefański

Lek. stom. Kamil Stefański

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie odbył staż podyplomowy z ortodoncji. Pozostałe staże, w tym z chirurgii stomatologicznej odbył pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych chirurgów w Katowicach. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO - International Association for Orthodontics.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz chirurgią stomatologiczną.

Gwarancje

Jako centrum ortodoncji działające na Śląsku już od wielu lat, dajemy Ci następujące gwarancje:

wyboru i dostępności metod leczenia
dyskrecji, nie oceniania, wyrozumiałości
przystępności cenowej, wsparcia finansowego
dostępności wizyt (ranne, wieczorne oraz weekendy)
najnowszych technologii dostępnych na rynkach światowych
kompleksowości usług (laboratorium i diagnostyka na miejscu)

Umów się na niezobowiązujące, bezpłatne konsultacje z ortodontą w Katowicach i w Bydgoszczy!

My też nie lubimy spamu
Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Dentim Clinic to nie tylko ortodoncja…

Lek. stom. Wojciech Fąferko

Specjalista w dziedzinie najnowszych rozwiązań CAD/CAM (technologia cyfrowego planowania i wykonywania uzupełnień protetycznych). W 2010 roku dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz znajomości najnowocześniejszej technologii, opracował unikatową metodę odbudowy zębów na implantach w 1 dzień. Autor i pomysłodawca ogólnopolskich akcji: “Stop dentofobii” i “Stop rakowi jamy ustnej”.

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe na uniwersytecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł implantologa. Otrzymał również certyfikat implantologa wydawany przez Ministerstwo Zdrowia oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Ukończył także dwuletnie studia podyplomowe na New York College of Dentistry, a na uniwersytecie w Sienie we Włoszech uzyskał tytuł Master of Prostodontic.

Implantologia to nie tylko jego praca, ale również pasja. Interesuje się wszystkim co z związane z nią oraz zaawansowanymi odbudowami protetycznymi, technikami regeneracji tkanek, a także pokrewną stomatologią estetyczną. Jest członkiem europejskiego stowarzyszenia lekarzy implantologów - OSIS EDI. Od zawsze interesuje się implantologią oraz wszystkim co z nia związane; zaawansowanymi odbudowami protetycznymi, technikami regeneracji tkanek, a także pokrewną stomatologią estetyczną. Stosuje nowoczesne, unikatowe w Polsce metody diagnostyki przedzabiegowej. Przeprowadza trudne zabiegi związane z regeneracją kości.

Lek. stom. Anna Przybyła

Głównymi dziedzinami jej zainteresowań jest protetyka, periodontologia oraz implantologia. W naszym gabinecie zajmuje się protetyką oraz leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych.

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbyła staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie poza pracą w najnowocześniejszej placówce będącej pionierem w stomatologii minimalnie inwazyjnej w Hiszpanii, ukończyła studia podyplomowe oraz liczne szkolenia z dziedziny stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Lek. stom. Wiktoria Adaszewska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestnik studiów podyplomowych w zakresie endodoncji.

Specjalizuje się w leczeniu kanałowym z użyciem mikroskopu oraz w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów. Za cel zawodowy stawia sobie ciągłe udoskonalanie technik zabiegowych w połączeniu z redukcją stresu i maksymalnym komfortem pacjenta.

Lek. stom. Marta Szymańska-Pawelec

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Uczestniczka licznych kursów i konferencji poświęconych m.in stomatolgii dziecięcej oraz współczesnym metodom eliminacji stresu u małych pacjentów

W Dentim Clinic zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży

W swojej pracy szczególnie realizuje się w stomatologii dziecięcej, protetyce oraz stomatologii estetycznej i endodoncji. W czasie wolnym chętnie uprawia sport, podróżuję i czyta książki