Aparaty ortodontyczne - zdjęcia przed i po leczeniu

Poniżej zamieszczamy przykładowe zdjęcia przed i po leczeniu naszych prawdziwych Pacjentów, którym pomogliśmy odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zrealizowanych przez nas prac - są one dostępne w Klinice podczas konsultacji ortodontycznych, na które gorąco zapraszamy. Prezentowane poniżej przykłady zawierają krótki opis problemu, z jakim zgłosił się do nas Pacjent wraz z postawioną diagnozą, a także opis procesu leczenia i informacje o czasie jego trwania.

1. Efekt uzyskany metodą Damon

Pacjentka miała zgryz otwarty od kła do kła. Zastosowaliśmy metodę samoligaturujących aparatów Damon oraz aparat typu Trainer do przetrenowania języka. Czas trwania leczenia to 18 miesięcy.

before
after

2. Efekt uzyskany aparatem tradycyjnym

U Pacjenta funkcjonował zgryz otwarty od trzonowca do trzonowca. Zaleciliśmy ekstrakcje dwóch trzonowców, aparat stały tradycyjny (metalowy), mikrośruby do intruzji zębów celem zamykania zgryzu oraz aparat Trainer do przetrenowania języka. Czas trwania leczenia to 24 miesiące.

before
after

3. Efekt uzyskany metodą Damon Clear

Pacjentka cierpiała z powodu braku prawej górnej jedynki oraz kropelkowy kształt korony lewej górnej jedynki. Wykorzystaliśmy aparat stały Damon, a po odpowiednim ustawieniu zębów wszczepiliśmy implant w miejsce brakującego zęba i wykonaliśmy licówkę na lewej jedynce. Czas trwania leczenia to 18 miesięcy.

before
after

4. Efekt uzyskany metodą tradycyjną – dyskretną

U Pacjentki zdiagnozowaliśmy zwężone łuki zębowe, duże stłoczenia i zgryz krzyżowy. Zastosowaliśmy metodę tradycyjną, dyskretną. Czas trwania leczenia to 18 miesięcy.

before
after

5. Efekt uzyskany metodą niewidocznych nakładek

Pacjentka cierpiała ze względu na duże szpary. Wykorzystaliśmy aparat ruchomy Invisalign zdejmowane, przeźroczyste nakładki) plus aparat Trainer do przetrenowania języka. Czas trwania leczenia to 19 miesięcy.

before
after

6. Efekt uzyskany metodą nakładkową

W przypadku tej Pacjentki zastosowaliśmy łączone leczenie ortodontyczno-protetyczne. Aparat nakładkowy Invisalign oraz licówki i korony porcelanowe. Czas trwania leczenia to 18 miesięcy.

before
after

7. Efekt uzyskany metodą samoligaturującą Damon

Pacjentka miała zwężone łuki zębowe oraz duże stłoczenia. Zastosowaliśmy metodę samoligaturujących aparatów Damon. Czas trwania leczenia to 19 miesięcy.

before
after

Aby sprawdzić, jak możemy pomóc Tobie oraz Twojemu dziecku, umów się już dzisiaj na konsultację z ekspertem ortodoncji.

Umów się na pierwszą konsultację!

My też nie lubimy spamu
Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowo aparaty ortodontyczne dostępne w Dentim Clinic w Katowicach, ich rodzaje i cenę kliknij tutaj lub pobierz bezpłatny poradnik „Jak aparat ortodontyczny może zmienić Twoje życie”.

Pobierz BEZPŁATNY poradnik!