Po co zakładać aparat ortodontyczny?

Masz krzywe zęby? Wadę zgryzu? Przerwy między zębami? Twoje zęby nachodzą na siebie?

Rozumiemy, że z tych powodów wstydzisz się swojego uśmiechu, być może Twoje dziecko wstydzi się chodzić do szkoły, obawiasz się, że może być obiektem drwin albo martwisz się jak Twoje dziecko poradzi sobie z tym w przyszłości.

Rozumiemy również, że jeżeli te problemy dotyczą osoby dorosłej to być może tracisz wiarę w siebie, nie masz ochoty spotykać się ze znajomymi, unikasz wychodzenia na randkę, a w pracy czujesz się skrępowana.

Czas zmienić swoje życie.

Wystarczy, że umówisz się na konsultację, aby wykonać pierwszy krok w kierunku realizacji swoich marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Podczas wizyty zweryfikujesz swoje oczekiwania i dobierzesz najlepszą dla Ciebie metodę leczenia ortodontycznego.

Zobacz, jak wygląda wizyta konsultacyjna w naszym gabinecie.

Sami doświadczyliśmy podobnych problemów osobiście oraz spotykamy kilkadziesiąt podobnych osób każdego miesiąca w naszej klinice. Praktycznie wszyscy pacjenci trafiający do naszej kliniki doświadczają podobnych kłopotów, prosząc o pomoc i idealne rozwiązanie. Pacjenci poszukujący sprawdzonego i dobrego ortodonty przyjeżdżają do nas nie tylko z Katowic, Chorzowa, Sosnowca czy Bytomia ale również z takich odległych miejscowości jak Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała czy Częstochowa.

Marzysz o prostych zębach?

Aparat ortodontyczny - rodzaje

W większości przypadków nasi ortodonci będą w stanie Ci pomóc dobierając aparat indywidualnie do Twoich potrzeb. W zależności od rodzaju wad oraz Twoich oczekiwań w naszej klinice możesz wybierać spośród następujących aparatów:

Nie wiesz jaki aparat wybrać? Zobacz, co o tym mówią nasi eksperci. Mimo że wszystkie aparaty mają takie same zadanie różni je od siebie rodzaj technologii, czas trwania leczenia, częstotliwość wizyt kontrolnych oraz cena. Klikając na zakładki powyżej dowiesz się wszystkiego co warto wiedzieć o każdym z nich.
Aby sprawdzić jak możemy pomóc Tobie oraz Twojemu dziecku umów się już dzisiaj na konsultację z ekspertem ortodoncji.

Eksperci ortodoncji zapraszają na konsultację w Katowicach.

My też nie lubimy spamu
Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowo aparaty ortodontyczne dostępne w Dentim Clinic w Katowicach, ich rodzaje i cenę kliknij tutaj lub pobierz bezpłatny poradnik „Jak aparat ortodontyczny może zmienić Twoje życie”.

Pobierz BEZPŁATNY poradnik!