Po co zakładać aparat ortodontyczny?

Masz problem ze zgryzem? Pragniesz, aby Twoje zęby były idealnie proste?

Jeśli Twoje zęby są stłoczone lub rozsunięte, nachodzą na siebie lub są wychylone pod nienaturalnym kątem, rozumiemy, że możesz czuć się niekomfortowo. Być może tracisz wiarę w siebie, nie masz ochoty spotykać się ze znajomymi, unikasz wychodzenia na randkę, a w pracy czujesz się skrępowana? Leczenie ortodontyczne może sprawić, że wreszcie Twój uśmiech stanie się Twoim powodem do dumy!

Czas zmienić swoje życie.

Wystarczy, że umówisz się na konsultację, aby wykonać pierwszy krok w kierunku realizacji Twoich marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Podczas wizyty zweryfikujesz swoje oczekiwania i dobierzesz najlepszą dla Ciebie metodę leczenia ortodontycznego.

Zobacz, jak wygląda wizyta konsultacyjna w naszym gabinecie.

Sami doświadczyliśmy podobnych problemów osobiście oraz spotykamy kilkadziesiąt podobnych osób każdego miesiąca w naszej Klinice. Pacjenci poszukujący sprawdzonego i dobrego ortodonty przyjeżdżają do nas nie tylko z Katowic, Chorzowa, Sosnowca czy Bytomia ale również z takich odległych miejscowości jak Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała czy Częstochowa. Wszystko po to, by wreszcie spełnić swoje marzenia o idealnych zębach.

Marzysz o idealnym uśmiechu?

Aparat ortodontyczny - rodzaje

W większości przypadków nasi ortodonci będą w stanie pomóc Ci, dobierając aparat indywidualnie do Twoich potrzeb. W zależności od rodzaju wady zgryzu oraz Twoich oczekiwań w naszej Klinice możesz wybierać spośród następujących aparatów:

Nie wiesz jaki aparat wybrać? Zobacz, co o tym mówią nasi stomatolodzy. Mimo że wszystkie aparaty mają takie same zadanie, różnią się między sobą rodzajem zastosowanej technologii, czasem trwania leczenia oraz ceną. Klikając na zakładki powyżej dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o każdym z nich.

Aby sprawdzić jak możemy pomóc Tobie oraz Twojemu dziecku umów się już dzisiaj na konsultację z naszym stomatologiem.

Nasi ortodoncji zapraszają na konsultację w Katowicach i w Bydgoszczy.

My też nie lubimy spamu
Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowo aparaty ortodontyczne dostępne w Dentim Clinic w Katowicach, ich rodzaje i cenę kliknij tutaj lub pobierz bezpłatny poradnik „Jak aparat ortodontyczny może zmienić Twoje życie”.

Pobierz BEZPŁATNY poradnik!